ANTI DROG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

ANTI DROG

Mesaj  Dj Crazy la data de Dum Aug 01, 2010 3:00 am

Full xtrem s-a gandit vazand multe chestii pe acesta lume nebuna a internetului , sa deschida o mica Campanie intitulata spune Nu Drogurilor : jonturilor , cosumului de pastile , inhalarea pe nas sau injectarea prin vene . Va asteptam cu parerile vostre despre acesta situatie sau de ce nu sa ne veniti in sprijin in acesta Campanie deschisa de noi . E o lume mai frumoasa si dincolo de droguri spune-ti NU DROGURILOR ESTE MULT MAI BINE
Dj Crazy
Admin
Admin

Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Braila

Vezi profilul utilizatorului http://fullxtrem.netgoo.org

Sus In jos

Re: ANTI DROG

Mesaj  Vizitato la data de Dum Aug 01, 2010 3:30 am

foarte de acord cu tine crazy. DROGURILE nu fac bn,da, te poti simti bn pe moment dar gandestete la viata ta la organismu tau, nu fa uz de droguri,te distrugi singur! DECI VA ASTEPTAM CU PARERI...si cu noi in cor sa strigam:

SPUNE NU DROGURILOR SI SPUNE DA IUBIRI I love you I love you I love you I love you Very Happy Very Happy Very Happy

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Dum Aug 01, 2010 5:18 am

ashai...noi ne chinuim sa deschidem ochii celor mai tineri si nu numai...celor kre deja au inceput de putin timp sa foloseask astfel de stupefiante...nu este un lucru bun si consesciunetele snt p masura!! k sa te poti distra si sa fii in rand q lumea nu trb sa consumi droguri...traieste-ti viatza kt esti tanar si nu o irosi p alte nimicuri.!!!!!!

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Hai sa ajutam

Mesaj  Pyticutza la data de Dum Aug 01, 2010 12:05 pm

Mi se pare o idee foarte buna prin deschiderea acestei campanii , multi tinerii incep sa se drogheze din diferite cauze . Haideti sa spunem cu toti NU DROGURILOR ca dincolo de ele este o lume sumbra chiar daca pentru cateva ore dupa cosnumarea lor , peurma apar si efectele secundare . Haideti sa uitam de dusmanie , de rivalitatile reale sau virtuale , sa uitam ca unii santem dintr-o parte altii din cealalta si sa ne alaturam , poate vom reusi sa salvam pe cineva . Te Asteptam si pe tine sa vii alaturi de noi
Pyticutza
Admin
Admin

Data de inscriere : 24/07/2010

Vezi profilul utilizatorului http://full-extrem.hi2.ro/news.php

Sus In jos

Mesaj  adryana la data de Lun Aug 02, 2010 12:25 am

DEACORD.....multi spun ca prin a te droga te simti bn uiti de probleme etc..poate fi si asa dar incet incet te omoara...deci ganditiva bn si sa nu cadeti in capcana prietenilor cand va sp sa incercati.....deci spuneti [b]NU DROGURILOR
adryana
Membrii
Membrii

Data de inscriere : 01/08/2010
Varsta : 26
Localizare : GRECIA

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Nu sant bune

Mesaj  Maimutica_Smecherita la data de Sam Aug 07, 2010 11:14 pm

Ma mancavar nenea nu-s bune ma sant niste cacaturi care te omoara incet cu incet . Te simti tu in al 9 cer in acel moment da peurma ce urmeaza Dumnezeu cu mila , datile dracu si nu va drograti ca nu castigati nimik ma. Spuneti Nu la Droguri daca nu va rup gatu am glumi lol! Acuma serios SPUNETI NU LA DROGURI
Maimutica_Smecherita
Membrii
Membrii

Data de inscriere : 07/08/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: