Sanatate ai daca dai , daca nu ne pararesti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sanatate ai daca dai , daca nu ne pararesti

Mesaj  Dj Crazy la data de Joi Oct 07, 2010 10:05 pm

Am vazut multe cazuri pe la tv sau am citit pe net despre faptul in care si in spitalele din toata lumea medicii care erau platiti si au jurat sa salveze vietii omenestii , nu mai tin cont de acest juramant pe care l-au facut . Daca nu dai banu slabe sanse sa supravetuiesti , zilele acestea am aflat o veste putin dureroasa . O persoana suferea de o boala si era pe lista de asteptare , pana nu a dat banul nu a fost gasit nici o persoana compatibila , imediat dupa ce a iesit in fata parintii persoanei cu banul in scurt timp s-a gasit si un compatibil. Chiar in halul asta a ajuns oamenii sa isi cumpere pana si viata ca sa nu moara

Dj Crazy
Admin
Admin

Data de inscriere : 23/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Braila

Vezi profilul utilizatorului http://fullxtrem.netgoo.org

Sus In jos

asai

Mesaj  Dee@ la data de Sam Oct 09, 2010 11:14 pm

exact ceea ce am scris si mai sus unde se vorbea de bani....am ajuns intr-o situatzie din pakte in kre dk nu ai bani nu "stai in fatza" adik nu poti de exemplu sa ai sigurantza k chiar dk nu ai bani poti oriqm sa fii vindecat si sa ai atentia kre ar trebui sa fie acordata tuturor indiferent de situatia financiara pe kre o ai...asta..se pare k in ziua de azi Banul are putere si e mai puternic k orice...
Dee@
Membrii
Membrii

Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Roma

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum